13 نوامبر 2018

 

طراحی کیوسک لمسی سفارشی

امروزه کسب و کارهای مختلف در بسیاری از صنایع به منظور بهبود تعامل با مشتریان و توسعه برند، به کیوسک لمسی روی آورده اند. در حالی که برخی از کسب و کارها می توانند با روش های موجود به اهداف خود برسند، اما بسیاری از کسب و کارهای دیگر، نیازمند روش های منحصر به فرد برای ارائه محصولات و خدمات خود به مشتریان هستند.
یک کیوسک لمسی سفارشی سازی شده این امکان را به مشتری می دهد که دقیقا آن چیزی را دریافت کند که به شکلی جامع و کامل برطرف کننده نیازهای او باشد.
روند طراحی یک کیوسک لمسی سفارشی با مشاوره آغاز می شود. اولین کاری که مشتری لازم است انجام دهد این است که ببیند به چه چیزی “نیاز” دارد نه اینکه چه چیزی “می خواهد”. وقتی مشتری متوجه شود که چه محصولی نیاز دارد، می تواند آن را به طراح انتقال دهد تا تیم طراحی او را راهنمایی کند تا محصولی که نیاز آن ها را برطرف می کند، بشناسد. طراحی کیوسک لمسی سفارشی شامل مشاوره فنی – مهندسی می شود و مهندسان دانش خود را به منظور ارائه یک راه حل منطقی و استراتژیک بر مبنای نیاز مشتری به کار می گیرند.
طراحی کیوسک لمسی سفارشی می تواند با ساده ترین طرح ها آغاز شود (حتی طرح هایی که توسط مشتری بر روی کاغذ کشیده شده است) و به تدریج این طرح به مرحله ای می رسد که به بهترین نحو نیاز مشتری را برطرف کرده و در عین حال قابلیت تولید داشته باشد.
مهندسان صنعتی از تخصص خود به منظور طراحی کیوسکی استفاده می کنند که توانایی رفع نیازهای بازار مورد نظر مشتری را داشته باشد. مهندسان با تجربه مجموعه ای از طرح ها را ارائه می کنند که علاوه بر معیار های زیبایی شناختی، از لحاظ معیار های عملکردی هم در بهترین سطح باشد. زمانی که مشتری و تامین کننده بر روی الزامات محصول به توافق رسیدند، تیم مهندسی مجموعه ای از رندر های محیطی و مفهومی را تهیه می کنند.
سپس مشتری و تیم فروش می توانند الزامات پروژه را مورد بررسی قرار داده و لیستی از تمام قطعات و لوازم مورد نیاز را برای پیاده سازی پروژه تهیه کرده و پس از آن تصمیم بگیرند که کدام مدل کیوسک لمسی به بهترین شکل خواسته مشتری را برآورده می نماید.
در مرحله بعد، مهندسان مدل کامپیوتری نهایی و کاربردی پروژه را طراحی کرده و به صورت جزء به جزء تمامی قطعات، پیچ ها و مهره ها، برکت ها و سایر موارد مورد نیاز برای ساخت کیوسک لمسی را محاسبه کرده و محصول نهایی را تولید می کنند.

ترجمه: احسان اوغر