درباره ما

    1. Before
    2. After
  • شرکت نوآوران هزاره دانش


    شرکت نوآوران هزاره دانش، تنها شرکت متخصص در حوزه رسانه های تعاملی یا اینتراکتیو ،فعالیت خودرا در سال ۱۳۸۹ تحت حمایت پارک علم و فناوری خلیج فارس آغاز نمود. این شرکت همواره تلاش نموده است تا با سرمایه گذاری انسانی و مادی در زمینه های تحقیق و توسعه، نوآوری، خلق و تجاری سازی ایده های خلاقانه،  گامهای موثری در راستای استقلال کشور و پیشبرد اقتصاد مقاومتی در زمینه علم و فناوری بردارد.

به پشتوانه تجارب ارزنده در حیطه های مختلف از جمله مشاوره های صنعتی، بازرگانی و بازاریابی، مالکیت فکری و طراحی و اجرای پروژه های اتوماسیون و فناوری اطلاعات ( در زمینه های تخصصی مختلفی مانند پزشکی – انفورماتیک پزشکی)، شرکت نوآوران هزاره دانش هم اکنون فعالیت خودر را بر رسانه های اینتر اکتیو متمرکز نموده و گسترش داده است. تعدادی از محصولات و خدمات این شرکت دارای گواهینامه ثبت اختراع بوده و جوایز متعددی را در جشنواره های مختلف نوآوری به خود اختصاص داده است. لازم به توضیح است این شرکت توسط کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکتها و موسسات دانش بنیان معاونت فناوری ریاست جمهوری، احراز صلاحیت شده است.

تاکنون پروژه های چشمگیری در زمینه رسانه های تعاملی برای اولین بار توسط این شرکت در سازمانها و ارگانهای دولتی و موسسات خصوصی به انجام رسیده است. از اهداف مهم ما، ارزش آفرینی برای مشتری و در نتیجه کسب رضایت وی و کاهش حداکثری هزینه ها ضمن ارائه ی پشتیبانی مداوم می باشد.

  • محصولات و خدمات فنی تعاملی شرکت نوآوران هزاره دانش تحت برند تجاری پارس تاچ (Pars Touch) به بازار عرضه میگردند.

چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟

تماس با ما به ما بپیوندید